Styrelsen



Styrelsen 2020-2021


styrelsen@kolonnen4.se


Kajsa Rehnman, ordförande

073 313 71 47            

kajsa.rehnman@kolonnen4.se


Sara Nylander, kassör

076 814 81 20
sara.nylander@kolonnen4.se


Hans Levin, vice ordförande, vice kassör 

hans.levin@kolonnen4.se


Sven Lagung, fastighetsfrågor

sven.lagung@kolonnen4.se


Kevin Neville, fastighetsfrågor
kevin.neville@kolonnen4.se


Pia Lagung, sekreterare

pia.lagung@kolonnen4.se


Helena Larsson, ledamot

helena.larsson@kolonnen4.se


Kevin Neville, ledamot
kevin.neville@kolonnen4.se


Branco Kovacevic, suppleant

branco,kovacecic@kolonnen4.se


                           


 

 Brf Kolonnen 4

Ringvägen 127

116 61 Stockholm

Orgnr: 769602-4780

styrelsen@kolonnen4.se

         

   Uppdaterad 2019-09-04