Styrelsen

Styrelsen 2018-2019:

 

Michelle White, ordförande.

070-854 75 40

michelle.white@kolonnen4.se

 

Hans Levin, vice ordförande och kassör

070-204 18 05

hans.levin@kolonnen4.se

 

Arne Brodin, fastighetsfrågor

arne.brodin@kolonnen4.se

 

Lina Arvidsson, sekreterare

lina.arvidsson@kolonnen4.se

 

Stefan Rehnman, ledamot

stefan.rehnman@kolonnen4.se

 

Leo Kischinowsky, ledamot

leo.kischinowsky@kolonnen4.se

 

Sven Lagung, suppleant

sven.lagung@kolonnen4.se

 

Maria Serrano, suppleant

maria.serrano@kolonnen4.se

 

 

 

 

styrelsen@kolonnen4.se

Uppdaterad 2016-12-07

Brf Kolonnen 4

Ringvägen 127

116 61 Stockholm

Orgnr: 769602-4780

styrelsen@kolonnen4.se