Styrelsen

Styrelsen 2017-2018:

 

Magnus Malmgren, ordförande.

070-592 63 81

magnus.malmgren@kolonnen4.se

 

Hans Levin, vice ordförande och kassör

070-204 18 05

hans.levin@kolonnen4.se

 

Arne Brodin, fastighetsfrågor

arne.brodin@kolonnen4.se

 

Lina Arvidsson, sekreterare

lina.arvidsson@kolonnen4.se

 

Stefan Rehnman, ledamot

stefan.rehnman@kolonnen4.se

 

Anders Sjökvist, suppleant

anders.sjökvist@kolonnen4.se

 

Maria Serrano, suppleant

maria.serrano@kolonnen4.se

 

 

 

 

styrelsen@kolonnen4.se

Uppdaterad 2016-12-07

Brf Kolonnen 4

Ringvägen 127

116 61 Stockholm

Orgnr: 769602-4780

styrelsen@kolonnen4.se